Čím se řídíme při práci

Ve firmě Tvrdík transport se nákladní a nadrozměrné dopravě věnujeme už roky a máme tak za to, že svým klientům dokážeme dodat služby, které uspokojí všechny jejich požadavky. Naprostým základem je pro nás absolutní bezpečnost převáženého zboží, materiálu nebo strojů. Víme, jak s nákladem manipulovat i jak jej převážet, aby v místě určení skončil bez úhony.

Každý z členů našeho týmu věnuje své práci stoprocentní pozornost a v oboru se pohybují dost dlouho na to, aby se dokázali vyhnout chybám nebo nedbalosti. I v případě, že se ale jakákoli drobnost přihodí, má naše společnost dostatečně vysoké pojištění, abychom dokázali předejít všem nepříjemným eventualitám. Záleží nám i na tom, abychom náklad svých klientů dostali do cíle rychle, efektivně a v přesném souladu s konkrétními požadavky. Nic nám v tomto ohledu nepomáhá víc než naše dvacetiletá zkušenost, která nám umožňuje operovat svižně a flexibilně.

Každý z našich klientů je u nás na prvním místě, ať už od nás požaduje převoz standardního zboží, nadrozměrného nákladu nebo stavebního stroje. Na své zakázky dohlížíme individuálně a snažíme se je stavět na podrobné znalosti preferencí a potřeb našich klientů. Věříme, že pouze ve spojení s korektním, otevřeným přístupem dává naše práce opravdový smysl. Budeme rádi, pokud ji kdykoli vyzkoušíte i Vy – stačí nám zavolat a zeptat se na podrobnosti. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Tvrdík transport

Adresa (sídlo firmy):
Černíny 28
Kutná Hora 28401

Adresa (provozovna):
U Trati 2
28541 Malešov

Telefon:
777 000 722
E-mail:
info@tvrdiktransport.cz