O nás

Ve společnosti Tvrdík transport v Malešově u Kutné Hory se nákladní dopravě věnujeme už přes dvacet let. Přepravit na takřka libovolnou vzdálenost umíme jakékoli typy nadrozměrných nákladů, zemědělské i stavební stroje a máme dostatečně široký vozový park, aby uspokojili i ty nejnáročnější z našich zákazníků. Provozujeme jak vnitrostátní, tak mezinárodní nákladní dopravu: v zahraničí máme trvalé povolení pro nadměrnou přepravu po Německu, Francii, Rakousku, Polsku a Belgii.

Díky rokům zkušeností i profesionálnímu týmu naší společnosti umíme zajistit maximálně bezpečný, rychlý a dobře zorganizovaný přesun Vašeho zboží nebo materiálu do cíle – a samozřejmostí je pro nás kvalitní pojištění, které zvládne pokrýt veškeré případné komplikace. Každou spolupráci s klientem pečlivě konzultujeme a dáváme si záležet na tom, abychom vyhověli všem jeho požadavkům. Budeme rádi, pokud naši nákladní dopravu využijete i Vy – stačí se nám ozvat a domluvit se s námi na detailech.

Nadměrná přeprava a nákladní doprava v naší společnosti

Ve firmě Tvrdík transport umíme přepravit všechny typy nadměrně těžkých nákladů, které jsou pomocí standardní nákladní dopravy nepřepravitelné. Náš vozový park nabízí široké možnosti uložení a manipulace s nákladem. Najdete v něm:

  • dvou- a tříosé tahače Iveco a Scania;

návěsy:

  • hlubinný podvalník (ložná výška 40 cm, nosnost 26 t)
  • podvalník (ložná výška 80 cm, nosnost 40 t)
  • plato – mega lowdeck (ložná výška 100 cm, nosnost 28 t)
  • plato (ložná výška 135 cm, nosnost 28 t).

Samozřejmou součástí naší výbavy je také kompletní příslušenství včetně plachet, třmenů nebo mobilních nájezdů. I díky tomu dokážeme bezproblémově manipulovat s Vaším nákladem a postarat se o to, aby do své cílové destinace dorazil bez újmy.

Pokud právě hledáte profesionála na nákladní dopravu, který je zvyklý pracovat po celé Evropě, vyzkoušejte naši společnost! Nebojíme se ani náročných technických požadavků a umíme celou spolupráci s klientem sestavit tak, aby perfektně vyhovovala jeho časovým možnostem i potřebám. Zkuste se za námi zastavit v naší provozovně v Malešově nebo nám zavolejte a zeptejte se na všechno, co Vás ohledně našich služeb zajímá! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tvrdík transport

Adresa (sídlo firmy):
Černíny 28
Kutná Hora 28401

Adresa (provozovna):
U Trati 2
28541 Malešov

Telefon:
777 000 722
E-mail:
info@tvrdiktransport.cz