Naše kompletní služby

Ve společnosti Tvrdík transport se věnujeme jak běžné nákladní dopravě, tak dopravě nadrozměrných nákladů. Během každé spolupráce s klientem dbáme na to, abychom vyslechli všechny jeho požadavky a celou zakázku mu ušili na míru. Zkuste se nám ozvat i v případě, že jste konkrétní službu na našich webových stránkách nenašli – uděláme maximum pro to, abychom Vám vyšli vstříc. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nadměrná přeprava

Náš vozový park dokáže pojmout každý náklad, který byste v běžném nákladním voze nepřevezli. Máme dostatek možností pro manipulaci i zabezpečení nadměrných nákladů, ať už jde o zemědělskou nebo stavební techniku nebo jakýkoli jiný typ nadměrných předmětů. Díky dlouholetým zkušenostem s převážením těch nejnáročnějších nákladů dokážeme Vašemu nadrozměrnému nákladu zajistit bezpečnost a rychlé dodání na místo doručení. Nebojíme se ani náročných technických požadavků a všechny Vaše zvláštní potřeby nebereme jako omezení, ale jako výzvu.

Nadměrnou dopravu zajišťujeme pomocí vlastních vozidel, viz níže. Trvalé povolení pro nadměrnou přepravu máme po celé České republice, Německu, Francii, Rakousku, Polsku a Belgii.

Nákladní doprava

Ať už potřebujete převézt materiál, který je náročný na uskladnění, stavební nebo zemědělské stroje nebo jakékoli zboží, pomůžeme Vám ve společnosti Tvrdík transport s perfektní, hladkou organizací, bezpečností i rychlostí dopravy. Víme, že naši klienti potřebují partnera, který umí pracovat efektivně a spolehlivě, a spolu s celým týmem naší firmy každý den pracujeme na tom, abychom Vaši důvěru v tomto ohledu nezklamali.

Samozřejmostí je pro nás v oblasti nákladní dopravy adekvátní pojištění, perfektní řízení dopravy doma i za hranicemi, časová flexibilita a rozumné ceny.

Přeprava stavebních strojů

Díky našemu rozsáhlému parku si dokážeme dovolit přepravovat i velké stavební nebo zemědělské stroje. Kromě kvalitních tahačů a návěsů disponujeme i velkým množstvím vybavení, které nám se stavebními stroji umožňuje snadno manipulovat a dovézt je na místo určení bez úhony.

Vozový park

Hlubinný podvalník

Ložná výška: 40 cm
Max. zatížení: 26 t
Nájezdy: ANO
Roztahovací:  ANO

Podvalník

Ložná výška: 80 cm
Max. zatížení: 40 t
Nájezdy: ANO
Roztahovací:  ANO

Plato

Ložná výška: 135 cm
Max. zatížení: 28 t
Nájezdy: NE
Roztahovací:  NE/ANO