Zkušenosti s nákladní dopravou

Ve společnosti Tvrdík transport se nadrozměrné i běžné nákladní dopravě věnujeme už přes dvacet let. Naše firma vznikla už v roce 1994 a za sebou má stovky úspěšných zakázek pro klienty ze středních Čech i dalších částí České republiky. Se svými nákladními vozy jsme se pracovně dostali nejen do všech koutů naší země, ale i do většiny zemí celé Evropské unie: nejčastěji jezdíme do Německa, Rakouska, Belgie, Polska nebo Francie.

Dělá nám radost, že od svých klientů dostáváme pozitivní ohlasy na svou práci a že se nám daří dopravovat jejich zboží, materiály nebo zemědělské a stavební stroje bezpečně, bez nehod a přesně podle konkrétních požadavků klienta. Během let naší práce jsme se setkali s řadou náročných technických nebo organizačních výzev a každá z nich nás posunula znovu o něco dál.

Ani dnes ale nemáme v úmyslu zůstat stát na místě. Svůj vozový park neustále modernizujeme, rozšiřujeme své služby a snažíme se svým klientům nabízet pokaždé něco navíc. Pokud právě sháníte někoho, kdo nákladní nebo nadrozměrnou dopravu perfektně zvládá, můžete si kvalitu našich služeb ověřit sami – stačí se nám ozvat a zeptat se na detaily. Věříme, že s našimi službami budete stejně spokojeni jako stovky našich stávajících klientů!

Tvrdík transport

Adresa (sídlo firmy):
Černíny 28
Kutná Hora 28401

Adresa (provozovna):
U Trati 2
28541 Malešov

Telefon:
777 000 722
E-mail:
info@tvrdiktransport.cz